Paulina i Rafał – szyk i elegancja

Mercedesy wiozą nas! 

Tak to się wszystko zaczęło. A tak na serio to kilka lat temu udało nam się współpracować z pewną Parą Młodą i od tego zaczeła się nasza przygoda w miejscowości Krzywda koło Łukowa. Mieliśmy okazje współpracować tam już z kilkoma parami. Pierwsze, drugie, trzecie i czwarte wesele dało Nam bardzo dużo satysfakcji i przyjemności, dlatego tak bardzo lubimy tam wracać.

W dniu ślubu Pauliny i Rafała z samego rana wyruszyliśmy w drogę. Po trasie przyjechaliśmy od razu do Panny Młodej. Oczywiście wszystko było już pięknie przygotowane. Były wiatraczki (było mega gorąco) był szampan i piękne przygotowane przez Paulinę detale ślubne. Wraz z wyluzowaną świadkową zaczęliśmy działać. Tato panny młodej był zaciekawiony dronem i o dziwo świetnie spisał się w roli operatora naszej maszyny. Tak świetna atmosfera daje Nam dużo radości z Naszej pracy.

Przejdźmy do Rafała. Od razu przykuł naszą uwagę piękny stary odrestaurowany mercedes. Klasa i szyk sama w sobie. Móc pojechać do ślubu takim samochodem to przepiękna sprawa i świetna pamiątka. Przygotowania przebiegły w miłej i luźnej atmosferze.

Dobra. My tu gadu gadu, a czas leci. Więcej nie będę Was zanudzał moimi słowami. Czas na zdjęcia! 

Picnook - online blogging tool
Scroll to Top