STWÓRZMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO!
"Fotografia ślubna to nie tylko dokumentowanie wydarzeń, to przekazywanie historii, atmosfery i magii tego wyjątkowego dnia."
- Jasmine Star
1

Foto

Cześć jestem łukasz

Fotografia to moja pasja, a w szczególności ślubna. To jej w swoim rozwoju poświęcam najwięcej czasu i daje najwięcej zaangażowania. Uwielbiam naturalne i swobodne zdjęcia, nie kreuje, nie steruje, nie ustawiam. Dbam o to, żebyście podczas fotografowania czyli się jak najlepiej. Staram się z Wami zaprzyjaźnić, a podczas wesela być niewidocznym i uchwycić te najlepsze momenty. 

Film

Hej jestem Rafał

Odkąd pamiętam zawsze chciałem filmować. Moją pasją są drony, a posiadam ich, aż jedenaście sztuk, buduje-latam, w zasadzie gdzie tylko się da. Na moich filmach ślubnych lubię Wasze emocje, radość i wzruszenie na ceremonii, uśmiechy i moc energii na zabawie weselnej. Zapraszam Was  do sprawdzenia naszego Portfolio.

2

Znajdź nas

tak mówią o nas pary

"Właściwy człowiek na właściwym miejscu – tak mogę podsumować pracę Łukasza! 😉 Na pierwszy rzut oka widać, że lubi to co robi i ciągle rozwija swoją pasję. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie w jego ręce powierzyliśmy fotografowanie wyjątkowego dla nas dnia. Ilość i jakość zdjęć przerosła nasze oczekiwania. Aby wybrać te najlepsze zdjęcia do albumu przysporzyło nam wielu problemów, ponieważ ciężko było się zdecydować."
Kasia & Krzysiek
"10/10 to za mało ❤️ dodajemy punkty za osobowość i nieocenioną pomoc w dniu ślubu. Zdjęcia ze ślubu, wesela oraz sesji plenerowej przepiękne! 😍 będą dla nas pamiątką na całe życie. Fotograf zdążył uchwycić to czego My nawet nie widzieliśmy. Nie wiem jak On to robi 😉 Goście weselni pytali skąd mamy tak zaangażowanego i sympatycznego fotografa za co Ci bardzo dziękujemy 😙 I gorąco polecamy ❤️❤️❤️"
Magda & Kamil
"Bardzo polecam z mężem usługi Wasabi Wedding. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi naszego ślubu, jak i wesela. Perfekcyjne zdjęcia oraz film, bardzo przyjemna współpraca z Łukaszem i Rafałem! Pełen profesjonalizm! 😉"
Paulina & Kamil

zapytaj o wolny termin

Telefon

+48 668 546 279

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach.

 

Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

Zaobserwuj nas!

ostatnie wpisy na insta

Scroll to Top